De beste bijles Duits in Breda
Vind jij Duits ook zo lastig? Dan ben je zeker niet de enige. Veel mensen hebben moeite met de Duitse taal, en dat is erg begrijpelijk. Naast gelijkenissen zijn er namelijk veel verschillen tussen het Nederlands en het Duits. Zeker de Duitse grammatica verschilt erg van de Nederlandse grammatica. Het is een struikelblok voor menig scholier en student. Veel leerlingen hebben ook moeite met luistervaardigheid en gespreksvaardigheid. Waar je ook mee worstelt, bij Scriptium helpen we je graag met professionele bijles Duits in Breda. We gaan met jou aan de slag om je klaar te stomen voor je proefwerk, mondeling of examen. Daarvoor staan we 7 dagen per week voor je klaar.
Persoonlijke lessen
Naast professioneel is onze bijles Duits in Breda ook op maat. Een persoonlijke aanpak is voor ons essentieel. We stemmen de bijles af op je specifieke hulpvraag, wensen en behoeften. Ook houden we rekening met je niveau en de leerstof van je school. Zo zorgen we dat de bijles perfect bij je past. Aan simpelweg stampen doen we niet. We kijken naar je persoonlijke leerwijze zodat we zo effectief mogelijk te werk gaan.
Onze docenten
- Experts in vakgebied
- Actuele kennis van Duits
- Academisch opgeleid
- Zorgvuldig gescreend
Onze voordelen
- Professionele hulp
- Persoonlijk en op maat
- Online of op locatie
- Gratis adviesgesprek

Professionele bijles
Bij Scriptium hechten we veel waarde aan professionele bijles. Al onze docenten zijn didactisch onderlegd en zeer ervaren met het geven van bijles. Dit verzekeren we door hen uitvoerig te screenen en te testen voordat ze bij ons aan de slag mogen. Zij dienen minimaal een 7,5 te hebben gehaald voor het vak Duits. Zo zorgen we voor bijles van hoog niveau.
Tarieven bijles Duits - middelbaar onderwijs
Bijles Duits - hoe werkt het?
Het vak Duits bestaat uit meerdere onderdelen. Deze onderdelen vereisen een verschillende vaardigheid. Dat is wat Duits lastig kan maken. Zo kun je heel goed zijn in lezen maar vastlopen op uitspraak. Of je bent goed in grammatica maar kunt weinig begrijpen bij een luistertoets. Wat je vraagstuk ook is, Scriptium heeft altijd een passende docent voor je klaar staan. Onze bijles Duits in Breda kan op locatie gegeven worden, maar ook online via Zoom of Teams. Dat gaat makkelijk en snel. Het is maar net waar je voorkeur naar uitgaat. Al binnen 48 uur hebben we je gekoppeld aan een passende docent Duits. Vervolgens vindt een vrijblijvend telefonisch gesprek plaats en krijg je een offerte ter indicatie van de prijs. Zo weet je precies wat je kunt verwachten. Wij werken niet met vaste uurpakketten. Je zit dus nergens aan vast.

Groepskorting voor bijles Duits
Bij Scriptium krijg je korting op de uurprijs als je bijles met nog 1 of 2 personen afneemt. Neem je bijles met nog 1 vriend, familielid of klasgenoot, dan krijg je 20% korting. Bij bijles met 2 anderen krijg je 30% korting.
- Ruime ervaring in het onderwijsveld
- Zorgvuldige screening van docenten
- Tot 30% korting bij groepslessen
- Binnen enkele uren een bijlesdocent
- 7 dagen per week bereikbaar
- Zowel online als bij jou thuis
- Meer dan 50.000 scholieren en studenten geholpen

Wil je direct bijles aanvragen, of liever eerst een vraag stellen? Vul dan onderstaand formulier in. Je dient dan rechtstreeks bij onze bijlesdienst een verzoek in. We zullen je vraag zo snel mogelijk beantwoorden of bevestigen.
Monique
BiologieJuly
AardrijkskundeNienke
RechtsgeleerdheidRianne
NederlandsJorik
EngelsDenise
AardrijkskundeBernardus
WiskundeMichelle
NederlandsRemy
GeschiedenisIris
TaalvakkenMeijke
WiskundePoonam
GeneeskundeGerben
NatuurkundeMaurits
RekenenSammy
FransWillem
ScheikundeElise
DuitsBerry
NatuurkundeCristel
EngelsNourasj
DuitsGuydo
WiskundeTessa
FransAranka
LatijnSusanna
StatistiekAnnette
AccountancyVanessa
SpaansVictor
LatijnTycho
NatuurkundeLeeya
EngelsIrene
FransErwin
NederlandsZeynab
WiskundeLars
BedrijfskundeHenry
AccountancyMarcus
BiologieMaribelle
HBO-verpleegkundeMarcio
EngelsFemke
RechtenJolien
BiochemieJan Willem
EconomieErnest
BiologieArjan
Fiscaal rechtJarno
PubliekrechtNicole
MediaJamila
BestuurskundeLode
ManagementSieber
StatistiekSierra
VerbintenissenrechtRobbert
PsychometrieAbby
FamilierechtTiago
Finance and ControlEline
PsychologieVince
Fiscaal rechtMélanie
VerpleegkundeDennis
FinanceMireille
GeneeskundeRodney
MarketingLotte
PrivaatrechtDaan
ProgrammerenNaomi
JournalistiekCarla
EthiekStan
PythonLaura
TechniekPleun
ArbeidsrechtFrans
BouwkundeDiede
GeografieMarnix
BiochemieBianca
EconomieFloor
PsychologieVivian
EngelsDavid
NatuurkundeMeryem
BedrijfseconomieAivin
Latijn/GrieksNicole
FransNanda
SpaansLiselore
ScheikundeSanne
WiskundeCharlotte
PsychologieWillem
WiskundeDiane
VerbintenissenrechtIngrid
NederlandsClaudia
PsychologiePeter
WiskundeMathilde
GeneeskundeJoris
Latijn